Služby

Montážní služby

 • Montáž vnějších a vnitřních dveří

  Služby
  Montážní služby
  Montáž vnějších a vnitřních dveří

  Koupením dveří v našem obchodě získáš informace o firmách, které s námi spolupracují, jsou prověřeny a poskytují montážní služby na vysoké úrovni.

 • Montáž oken

  Služby
  Montážní služby
  Montáž oken

   Znalost aktuálních trendů a mnohaleté zkušenosti jsou zárukou dobře provedené montáže oken. Komplexní služba se vztahuje na realizaci všech etap: od měření a projektování řešení k upevnění, ucpávání a začišťování.

  Více podrobností hledej u obchodních zástupců.

 • Montáž kuchyní

  Služby
  Montážní služby
  Montáž kuchyní

   V našich obchodech najdeš kuchyňské linky různých stylů, zajímavých úprav a nabídky funkčních řešení. Zajišťujeme také profesionální montáž kuchyňských linek a instalování kuchyňských spotřebičů do našich linek.

 • Montáž ohřívačů vody

  Služby
  Montážní služby
  Montáž ohřívačů vody

   Montážní firmy spolupracující s námi mají nezbytnou kvalifikaci k profesionálním službám na vysoké úrovni. Jestli potřebuješ odborníky k montáži ohřívačů vody, kontaktuj obchodní zástupce hydraulického nebo elektrického oddělení.

 • Malování interiérů

  Služby
  Montážní služby
  Malování interiérů

  Svěř malování pokojů ve svém domě specialistům. Jen takto získáš jistotu rychle a kvalitně odvedené práce. Na podrobnosti se ptej obchodních zástupců z oddělení barev.

 • Pokládání kachliček, terakoty a obkladaček

  Služby
  Montážní služby
  Pokládání kachliček, terakoty a obkladaček

   Montážní firmy spolupracující s námi mají nezbytnou kvalifikaci k profesionálním službám na vysoké úrovni. Jestli potřebuješ odborníky na pokládání kachliček, terakoty a obkladaček, kontaktuj obchodní zástupce oddělení kachliček.

 • Montáž zámků

  Služby
  Montážní služby
  Montáž zámků

   Jakmile s naší pomocí vybereš bezpečný, kvalitní zámek, přenechej jeho montáž kvalifikované firmě. Bližší informace najdeš u našich obchodních zástupců.

 • Montáž podlah

  Služby
  Montážní služby
  Montáž podlah

   Jestli potřebuješ firmu, která profesionálně a esteticky provede montáž parket, panelů nebo desek zakoupených v Leroy Merlin, informace najdeš u obchodních zástupců.

 • Montáž sanitárního vybavení

  Služby
  Montážní služby
  Montáž sanitárního vybavení

   Informace o firmách poskytujících služby v oblasti montáže sanitární techniky najdeš v sanitárním oddělení.

Přizpůsobení produktů potřebám

 • Míchání barev – výběr barvy na přání

  Služby
  Přizpůsobení produktů potřebám
  Míchání barev – výběr barvy na přání

  Bohatý výběr barev ze vzorníků firem Dulux, Tikurilla a Dekoral zaručuje, že najdeš odpovídající barvu ve správném odstínu a o náležitých vlastnostech. Na místě můžeš využít odbornou pomoc. Nevybíráme poplatky za pigment a celý proces míchání trvá několik okamžiků.

  Barvy z míchacího zařízení dostupné v našich obchodech:

  •      akrylové (saténový lesk, polo matné, matné), vinylové a latexové odolné vůči smývání a čištění (matné, polo matné, v hlubokém matu), průhledné barvy k dekoraci
  •      barvy k malování fasád, omítky na fasády
  •        emaile na dřevo a kov (emaile alkydové, lesklé, polo matné, emaile akrylové, polo matné)
  •        barvy na malování dřevěných a betonových podlah.
 • Realizace speciálních objednávek

  Služby
  Přizpůsobení produktů potřebám
  Realizace speciálních objednávek

   Jestli jsi mezi několika tisíci produkty v našich obchodech nenašel Tobě odpovídající zboží nebo máš speciální požadavky, budeme se snažit splnit Tvá očekávání. Společně s našimi poradci se pokusíme o realizaci Tvých speciálních objednávek. O bližší informace požádej obchodního zástupce v prodejně.

 • Šití záclon a závěsů

  Služby
  Přizpůsobení produktů potřebám
  Šití záclon a závěsů

   Jakmile si vybereš Tobě odpovídající styl a barvu záclon nebo závěsů, naši odborníci se postarají o zbytek. Nabízíme široký a komplexní balíček služeb spojený s přizpůsobením vybraných záclon a závěsů dle Tvých potřeb. Šijeme jednoduché závěsy a záclony, všíváme zpevňující stuhy, lemujeme a obšíváme krajku, připevňujeme kroužky, všíváme střapce a závaží, šijeme polštářky. Bližší informace rádi sdělí poradci v oddělení dekorací.

Usnadnění nakupování

 • Vyhotovení odhadu nákladů vybraných produktů

  Služby
  Usnadnění nakupování
  Vyhotovení odhadu nákladů vybraných produktů

   Jestli se pozastavuješ nad tím, kolik bude stát Tvoje investice, naši prodejci Ti pomohou vybrat nezbytné produkty a poté vyhotoví odhad nákladů. Díky této službě obdržíš jasnou informaci o cenách jednotlivých materiálů a celkové ceně investice. Leroy Merlin dodatečně garantuje stabilitu cen odhadů.

 • Testování žárovek

  Služby
  Usnadnění nakupování
  Testování žárovek

   Díky naší službě můžeš na místě zkontrolovat funkčnost zakoupených žárovek a zářivek a zjistit, zda Ti vyhovuje jimi vyzařované světlo. Pamatuj na to, že teplé světlo vytváří atmosféru vhodnou k odpočinku a relaxaci, studené se zase skvěle hodí do pracoven a všude tam, kde potřebuješ světlo nejvíce se blížící dennímu. Z tohoto důvodu dobře vybrané osvětlení zlepšuje kvalitu každodenního života.

 • Navrhování kuchyně

  Služby
  Usnadnění nakupování
  Navrhování kuchyně

  Jestli plánuješ nákup nábytku a kuchyňského vybavení, to je služba pro Tebe. Obchodní zástupce Ti pomůže naaranžovat kuchyň v Tebou preferovaném stylu, vybrat odpovídající nábytek a příslušenství tak, aby byla funkční a krásná. Bezplatně vytvoříme projekt na zařízení kuchyně, přizpůsobení vybavení a aranže interiéru do jejích rozměrů a vlastností. Dodatečně Ti v období akcí dáme k dispozici bytového architekta.

 • Doprava s donáškou

  Služby
  Usnadnění nakupování
  Doprava s donáškou

   Jestli potřebuješ pomoc s donesením doručeného zboží do domu, můžeš využít naši službu. Cena se odvíjí od váhy nebo výšky doručovaného zboží. Bližší informace v obchodě.

 • Objednávky po telefonu

  Služby
  Usnadnění nakupování
  Objednávky po telefonu

  Došly Vám dříve zakoupené produkty? Chcete objednat konkretní zboží z našeho letáku?

  Teď máte možnost objednávat po telefonu!

   

  K realizaci Vaší objednávky nebude nutná návštěva prodejny – zboží bude dodáno ve vhodném termínu na Vámi zvolenou adresu. Svůj nákup – včetně nákladů na dopravu podle aktuálního ceníku – můžete zaplatit u řidiče, který Vám zboží doveze, a to v hotovosti nebo kartou. Maximální hodnota jedné objednávky činí 10 000 polských zlotých.

   

  Jak objednávat po telefonu?

   

  1. Vypište si osmiciferná referenční čísla produktů, které chcete objednat.

   

  2. Zavolejte na číslo Objednávek přes telefon nejbližší prodejny Leroy Merlin. Telefonní číslo najdete také v levém dolním rohu účtenky.

  3. Sdělte poradci Leroy Merlin referenční čísla objednávaných produktů, jejich množství, místo a termín dodávky. Pokud jste držitelem karty DOM, uveďte také její číslo.

  4. V dohodnutý den dodávky vyzvedněte objednané zboží a zaplaťte řidiči nákup a náklady na dopravu.

   

   

   

 • Okamžitá doprava

  Služby
  Usnadnění nakupování
  Okamžitá doprava

   Na rozdíl od standartní služby dopravy, která je dostupná v každém našem obchodě, okamžitá doprava Ti umožňuje dovoz nákupu ihned po jeho vykonání.

  Stačí tuto potřebu nahlásit obchodnímu zástupci a nákladní taxíky Ti budou okamžitě k dispozici. Pro získání bližších informací týkajících se okamžité dopravy, zavolej na informační linku obchodu, který Tě zajímá.

 • Pomoc při nakládání auta

  Služby
  Usnadnění nakupování
  Pomoc při nakládání auta

   Neboj se, že budeš muset samostatně naložit zakoupené produkty do auta. V případě potřeby naši obchodní zástupci nebo pracovníci oddělení obsluhy klienta rádi pomohou!

 • Organizace přepravy

  Služby
  Usnadnění nakupování
  Organizace přepravy

  Nemusíš si dělat starosti s tím, jak převezeš zakoupené zboží. Zaručujeme Ti rychlé dodání na uvedenou adresu a obsluha našich obchodů Ti pomůže s naložením zakoupeného zboží.

  Ceny přepravy jsou odstupňované především podle vzdálenosti, do jaké je zboží vezeno. K dispozici máme dodávky pro zboží do 1,5 t a nákladní auta určená pro větší náklad. Bližší informace hledej v oddělení obsluhy klienta na území obchodu.

 • Navrhování koupelny

  Služby
  Usnadnění nakupování
  Navrhování koupelny

   Opravuješ nebo zařizuješ svou koupelnu? Tak to je služba pro Tebe! Zveme do obchodů Leroy Merlin, ve kterých Ti naši poradci na základě plánu místnosti, tvých preferencí a našich produktů pomohou naprojektovat koupelnu snů, kterou si můžeš prohlédnout díky 3D vizualizaci. Více informací získáš v nejbližším obchodě Leroy Merlin.

Naše závazky

Dáváme Vám k dispozici také telefonní číslo vedoucího prodejny
Garantujeme cenovou stabilitu vyhotovené kalkulace nákladů
Garantujeme nejnižší ceny: vrátíme Vám dvojnásobek rozdílu ceny
Garantujeme Vám dlouhodobou cenovou stabilitu objednaného zboží
Nabízíme možnost vrátit nebo vyměnit zboží bez časového omezení, taktéž nepoužitý materiál
Na dotazy a názory našich zákazníků reagujeme do 48 hodin
Provádíme objednávky konkrétních výrobků
Reklamace posuzujeme rychle a včas
V našich prodejnách můžete fotit bez omezení
Zaručujeme včasnou dopravu