Služby

Montážní služby

 • Malování interiérů

  Služby
  Montážní služby
  Malování interiérů

  Svěř malování pokojů ve svém domě specialistům. Jen takto získáš jistotu rychle a kvalitně odvedené práce. Na podrobnosti se ptej obchodních zástupců z oddělení barev.

 • Montáž vnějších a vnitřních dveří

  Služby
  Montážní služby
  Montáž vnějších a vnitřních dveří

  Koupením dveří v našem obchodě získáš informace o firmách, které s námi spolupracují, jsou prověřeny a poskytují montážní služby na vysoké úrovni.

 • Pokládání kachliček, terakoty a obkladaček

  Služby
  Montážní služby
  Pokládání kachliček, terakoty a obkladaček

   Montážní firmy spolupracující s námi mají nezbytnou kvalifikaci k profesionálním službám na vysoké úrovni. Jestli potřebuješ odborníky na pokládání kachliček, terakoty a obkladaček, kontaktuj obchodní zástupce oddělení kachliček.

 • Montáž sanitárního vybavení

  Služby
  Montážní služby
  Montáž sanitárního vybavení

   Informace o firmách poskytujících služby v oblasti montáže sanitární techniky najdeš v sanitárním oddělení.

 • Montáž schodů

  Služby
  Montážní služby
  Montáž schodů

   Montážní firmy spolupracující s námi mají nezbytnou kvalifikaci k profesionálním službám na vysoké úrovni. Jestli potřebuješ odborníky k montáži schodů, kontaktuj obchodní zástupce oddělení dřeva.

 • Montáž kuchyní

  Služby
  Montážní služby
  Montáž kuchyní

   V našich obchodech najdeš kuchyňské linky různých stylů, zajímavých úprav a nabídky funkčních řešení. Zajišťujeme také profesionální montáž kuchyňských linek a instalování kuchyňských spotřebičů do našich linek.

 • Montáž zámků

  Služby
  Montážní služby
  Montáž zámků

   Jakmile s naší pomocí vybereš bezpečný, kvalitní zámek, přenechej jeho montáž kvalifikované firmě. Bližší informace najdeš u našich obchodních zástupců.

 • Montáž podlah

  Služby
  Montážní služby
  Montáž podlah

   Jestli potřebuješ firmu, která profesionálně a esteticky provede montáž parket, panelů nebo desek zakoupených v Leroy Merlin, informace najdeš u obchodních zástupců.

 • Montáž oken

  Služby
  Montážní služby
  Montáž oken

   Znalost aktuálních trendů a mnohaleté zkušenosti jsou zárukou dobře provedené montáže oken. Komplexní služba se vztahuje na realizaci všech etap: od měření a projektování řešení k upevnění, ucpávání a začišťování.

  Více podrobností hledej u obchodních zástupců.

 • Montáž garážových vrat

  Služby
  Montážní služby
  Montáž garážových vrat

  Montážní firmy spolupracující s námi mají nezbytnou kvalifikaci k profesionálním službám na vysoké úrovni. Jestli potřebuješ odborníky k montáži garážových vrat, kontaktuj obchodní zástupce oddělení dřeva.

 • Montáž ohřívačů vody

  Služby
  Montážní služby
  Montáž ohřívačů vody

   Montážní firmy spolupracující s námi mají nezbytnou kvalifikaci k profesionálním službám na vysoké úrovni. Jestli potřebuješ odborníky k montáži ohřívačů vody, kontaktuj obchodní zástupce hydraulického nebo elektrického oddělení.

 • Montáž krbů

  Služby
  Montážní služby
  Montáž krbů

   Výběr krbů je pro mnoho lidí složitým úkolem. Jedni preferují krb s výjimečnými dekorativními vlastnostmi, pro jiné je důležitější praktičnost a účinnost vytápění. V každém případě má koncový efekt velký vliv na montáž. Proto jsme se rozhodli Vám nabídnout profesionální a prověřenou skupinu montující krby zakoupené v našem obchodě

Poprodejní servis

 • Záruční servis

  Služby
  Poprodejní servis
  Záruční servis

   Zaměstnanci oddělení obsluhy klienta Ti rádi pomohou v případě technických problémů s produkty zakoupenými v našem obchodě. V případě poruchy zařízení zajišťujeme co možná nejrychlejší prozkoumání reklamace.

Přizpůsobení produktů potřebám

 • Realizace speciálních objednávek

  Služby
  Přizpůsobení produktů potřebám
  Realizace speciálních objednávek

   Jestli jsi mezi několika tisíci produkty v našich obchodech nenašel Tobě odpovídající zboží nebo máš speciální požadavky, budeme se snažit splnit Tvá očekávání. Společně s našimi poradci se pokusíme o realizaci Tvých speciálních objednávek. O bližší informace požádej obchodního zástupce v prodejně.

Usnadnění nakupování

 • Doprava s donáškou

  Služby
  Usnadnění nakupování
  Doprava s donáškou

   Jestli potřebuješ pomoc s donesením doručeného zboží do domu, můžeš využít naši službu. Cena se odvíjí od váhy nebo výšky doručovaného zboží. Bližší informace v obchodě.

 • Navrhování koupelny

  Služby
  Usnadnění nakupování
  Navrhování koupelny

   Opravuješ nebo zařizuješ svou koupelnu? Tak to je služba pro Tebe! Zveme do obchodů Leroy Merlin, ve kterých Ti naši poradci na základě plánu místnosti, tvých preferencí a našich produktů pomohou naprojektovat koupelnu snů, kterou si můžeš prohlédnout díky 3D vizualizaci. Více informací získáš v nejbližším obchodě Leroy Merlin.

 • Organizace přepravy

  Služby
  Usnadnění nakupování
  Organizace přepravy

  Nemusíš si dělat starosti s tím, jak převezeš zakoupené zboží. Zaručujeme Ti rychlé dodání na uvedenou adresu a obsluha našich obchodů Ti pomůže s naložením zakoupeného zboží.

  Ceny přepravy jsou odstupňované především podle vzdálenosti, do jaké je zboží vezeno. K dispozici máme dodávky pro zboží do 1,5 t a nákladní auta určená pro větší náklad. Bližší informace hledej v oddělení obsluhy klienta na území obchodu.

 • Vyhotovení odhadu nákladů vybraných produktů

  Služby
  Usnadnění nakupování
  Vyhotovení odhadu nákladů vybraných produktů

   Jestli se pozastavuješ nad tím, kolik bude stát Tvoje investice, naši prodejci Ti pomohou vybrat nezbytné produkty a poté vyhotoví odhad nákladů. Díky této službě obdržíš jasnou informaci o cenách jednotlivých materiálů a celkové ceně investice. Leroy Merlin dodatečně garantuje stabilitu cen odhadů.

 • Objednávky po telefonu

  Služby
  Usnadnění nakupování
  Objednávky po telefonu

  Došly Vám dříve zakoupené produkty? Chcete objednat konkretní zboží z našeho letáku?

  Teď máte možnost objednávat po telefonu!

   

  K realizaci Vaší objednávky nebude nutná návštěva prodejny – zboží bude dodáno ve vhodném termínu na Vámi zvolenou adresu. Svůj nákup – včetně nákladů na dopravu podle aktuálního ceníku – můžete zaplatit u řidiče, který Vám zboží doveze, a to v hotovosti nebo kartou. Maximální hodnota jedné objednávky činí 10 000 polských zlotých.

   

  Jak objednávat po telefonu?

   

  1. Vypište si osmiciferná referenční čísla produktů, které chcete objednat.

   

  2. Zavolejte na číslo Objednávek přes telefon nejbližší prodejny Leroy Merlin. Telefonní číslo najdete také v levém dolním rohu účtenky.

  3. Sdělte poradci Leroy Merlin referenční čísla objednávaných produktů, jejich množství, místo a termín dodávky. Pokud jste držitelem karty DOM, uveďte také její číslo.

  4. V dohodnutý den dodávky vyzvedněte objednané zboží a zaplaťte řidiči nákup a náklady na dopravu.

   

   

   

 • Navrhování kuchyně

  Služby
  Usnadnění nakupování
  Navrhování kuchyně

  Jestli plánuješ nákup nábytku a kuchyňského vybavení, to je služba pro Tebe. Obchodní zástupce Ti pomůže naaranžovat kuchyň v Tebou preferovaném stylu, vybrat odpovídající nábytek a příslušenství tak, aby byla funkční a krásná. Bezplatně vytvoříme projekt na zařízení kuchyně, přizpůsobení vybavení a aranže interiéru do jejích rozměrů a vlastností. Dodatečně Ti v období akcí dáme k dispozici bytového architekta.

 • Rezervace produktů na přání

  Služby
  Usnadnění nakupování
  Rezervace produktů na přání

   Každý produkt, který najdeš v našem obchodě, je možné si zarezervovat zaplacením 30% zálohy a vyzvednout v pro Tebe vhodném čase. V případě, že dané zboží nemáme v obchodě, ale je v naší nabídce, obstaráme Ti ho na stejném principu. Jestliže se rozmyslíš, zaručujeme Ti vrácení celé zálohy! Získáš jistotu nákupu a garanci ceny bez jakýchkoli závazků!

Naše závazky

Dáváme Vám k dispozici také telefonní číslo vedoucího prodejny
Garantujeme cenovou stabilitu vyhotovené kalkulace nákladů
Garantujeme nejnižší ceny: vrátíme Vám dvojnásobek rozdílu ceny
Garantujeme Vám dlouhodobou cenovou stabilitu objednaného zboží
Nabízíme možnost vrátit nebo vyměnit zboží bez časového omezení, taktéž nepoužitý materiál
Na dotazy a názory našich zákazníků reagujeme do 48 hodin
Provádíme objednávky konkrétních výrobků
Reklamace posuzujeme rychle a včas
V našich prodejnách můžete fotit bez omezení
Zaručujeme včasnou dopravu

Naši poradci

Michał Moskała tel. +48 33 851 68 77
Monika Sawicka
msawicka361@leroymerlin.pl
Monika Sawicka
Monika Sawicka
Projektant
tel. +48 33 851 68 14
Piotr Jędrzejko
pjedrzejko@leroymerlin.pl
Piotr Jędrzejko
Piotr Jędrzejko
Konsultant
tel. +48 33 851 68 77
Patrycja Wieczorek
pwieczorek362@leroymerlin.pl
Patrycja Wieczorek
Patrycja Wieczorek
Projektant
tel. +48 33 851 68 14