Hledej prodejnu ve Vašem okolí
    Nastavit moji polohu
    NEBO
    Vybrat
  • Váš zákaznický účet
  • Zaregistrujte se
  • Přihlaste se

O společnosti

 Společnost Leroy Merlin zahájila činnost v roce 1923 ve Francii. Od 1979 je přidružená k rodinné finanční skupině Association Familiale Mulliez (AFM).

V roce 2006 byla ze stavebních společností patřících AFM vytvořená GROUPE ADEO.
V současnosti je to v druhý evropský a světově čtvrtý distributor v tomto odvětví. 

GROUPE ADEO tvoří velké prodejny se stavebním a dekorativním materiálem - Leroy Merlin, malé a střední prodejny (AKI, Bricocenter, Weldom), obchody-sklady (Bricoman, Bricomart) a další (DomPro, Zodio Kbane). V 2010 GROUPE ADEO tvořilo 58 000 zaměstnanců a 20 podniků v 9 zemích. 

V Polsku společnost Leroy Merlin zahájila činnost v roce 1994 a v 1996 otevřela první market v obci Piaseczno pod Varšavou.
V roce 2012 tvoří polský Leroy Merlin 43 prodejen ve velkých a středních městech, s prodejní plochou od 6,0 do 18 tisíců m2. 

Politikou společnosti je propagace a podpora lokálních dodavatelů a podniků.
Také proto více než 80% zboží nabízeného v prodejnách Leroy Merlin pochází od ověřených polských výrobců a distributorů. 

Další informace na stránkách:
http://www.groupe-adeo.com

Ceny

Řetězec marketů Leroy Merlin je vítězem mnoha ocenění. Jak v průzkumech týkajících se spokojenosti s nákupy nebo popularity značky, provedených mezi zákazníky, tak i v programech oceňujících standardy zaměstnavatelé nebo společenskou odpovědnost společnosti, vychází Leroy Merlin velice dobře. 

Více o cenách

 

Dodavatelé

Zahájení spolupráce s Leroy Merlin Polska je šanci se přiipojit k jednomu z největších maloobchodních řetězců v Evropě, nabízejících stavební materiály, dokončovací práce, zdobení a DIY. Společnosti zajímající se o spolupráci mohou předložit své návrhy mimo jiné prostřednictvím DODAVATELSKÉHO PORTÁLU. Nabídky jsou posílány přímo Šéfům Produktů, zodpovědným za konkrétní sortiment.

http://dostawcy.leroymerlin.pl